Skip to Content

Pre čistejšiu planétu

ilustračný obrázok

Po celé generácie s nadšením vyvíjame inovácie so špičkovým výkonom pre vašu bielizeň. Zaväzujeme sa, že budeme prispievať k čistejšej planéte tým, že vám budeme poskytovať výrobky, ktoré sú bezpečné pre vás, pre vašu rodinu aj pre životné prostredie, a s ktorými dosiahnete pri praní dokonalé výsledky.

 • Naše receptúry neustále vyvíjame, aby poskytovali ešte lepší výkon pri nízkych teplotách. Pomáhame tak šetriť energiu a znižovať environmentálnu stopu.
 • Neustále vyvíjame zložky našich výrobkov, aby sme zlepšili ich odbúrateľnosť a chránili prírodu.

V súčasnosti sú už všetky obaly od výrobkov Persil pri správnej likvidácii úplne recyklovateľné. Usilujeme sa tiež o to, aby sme v nasledujúcich rokoch zvýšili podiel recyklovaného plastu v našich obaloch a používali aj bioplasty.

Persil: Zodpovedné inovácie pre vás a životné prostredie. Pre čistejšiu planétu krok za krokom.

Naše zložky
Naše obaly
Naša výroba
Váš prínos

Aby bola naša planéta čistejšia

 • Naše certifikáty

  Naše certifikáty

  Henkel je priekopníkom vo vývoji ekologických pracích prostriedkov a ako prvá spoločnosť podpísala v roku 2005 „Chartu A.I.S.E. pre udržateľné umývanie a čistenie“. Spoločnosti, ktoré sa pripoja k tejto iniciatíve medzinárodného združenia v oblasti prania a starostlivosti o domácnosť, sa zaväzujú neustále zlepšovať svoje procesy a každoročne podávať správy o dosiahnutom hospodárskom, environmentálnom a sociálnom pokroku na základe stanovených kľúčových číselných údajov.

 • náš prací prostriedok vhodný pre alergikov tou správnou voľbou pre vašu bielizeň!

  Citlivá pokožka

  Gél Persil Sensitive -bol vyvinutý pre ľudí s citlivou pokožkou. Receptúry tohto výrobku , ktoré sú mimoriadne znášanlivé s pokožkou, obsahujú špeciálne vyvinuté vonné látky vhodné pre alergikov a neobsahujú žiadne farbivá.

 • Hygienicky čistá bielizeň

  Hygienická čistota

  Po celé generácie s nadšením inovujeme pre dokonalosť vašej bielizne. Čistá bielizeň prispieva k zdravému prostrediu pre vás a vašu rodinu. Výrobky Persil s technológiou Deep Clean vám zaručia hygienicky čistú bielizeň, ktorú chcete dosiahnuť.