Skip to Content

Lojálni partneri Persilu

Renomované firmy a známe značky podporujú značku Persil už dlhú dobu. Sme veľmi šťastní, že máme túto podporu a radi by sme vám na tejto stránke predstavili naše partnerské firmy.

Zistite viac o našich partneroch:

Bosch: www.bosch-home.com

Siemens: www.siemens-home.bsh-group.com

Lindner: www.lindner.de

Renomované firmy a známe značky podporujú značku Persil. Radi by sme vám na tejto stránke predstavili naše partnerské firmy.

 Starostlivosť o bielizeň podľa Bosch 

Vyše 75 rokov značka Bosch predstavuje kapacitu vo vývoji, technickú kvalitu a spoľahlivosť v oblasti domácich spotrebičov.

Nie je možné  si predstaviť modernú starostlivosť o bielizeň bez firmy Bosch s viac ako 1000 patentmi v oblasti prania a sušenia. Všetky technické inovácie, ktoré firma Bosch vyvinula, mali vždy jeden spoločný cieľ: byť taký efektívny, ako je potrebné a taký energeticky úsporný, ako je možné. Týmto spôsobom Bosch zabezpečuje vždy perfektné pranie.

 Starostlivosť o bielizeň podľa Bosch

Inovácie spoločnosti Siemens 

Domácnosť funguje najlepšie so spotrebičmi, ktoré kombinujú vysoko kvalitnú technológiu s inovatívnymi funkciami a nízkou spotrebou. Toto všetko pre vašu bielizeň môžete nájsť medzi najlepšími výtvormi spoločnosti Siemens. Napríklad prvá práčka, ktorá vie ako odstraňovať škvrny. Pracie cykly na outdoorové/vodeodolné oblečenie vyperú vašu funkčnú bielizeň a súčasne zlepšia jej vodeodolnosť, bubon varioSoft zabezpečí obzvlášť šetrné čistenie a zvukovú izoláciu pre extrémne tichú prevádzku. A najlepšie na tom všetkom: prvá sušička na svete, ktorá si zachováva nízku spotrebu energie vďaka automatickej funkcii samočistenia vo vlastnom kondenzátore.

Inovácie spoločnosti Siemens

Systém proti tvorbe škvŕn Siemens 

Škvrny od trávy, paradajok a červeného vína nie sú rovnaké. Vďaka inovatívnemu systému proti tvorbe škvŕn Siemens sa každá škvrna ošetrí individuálne. Aby to bolo možné, najnovšia technológia Siemens riadi inteligentné sekvencie programu a pohyby bubna pre rôzne škvrny. To znamená, že bielizeň bude praná šetrne alebo intenzívne v závislosti od požiadaviek. Jedinečná konštrukcia bubna varioSoft poskytuje aktívnu podporu pre odstraňovanie škvŕn, rovnako ako špeciálne tvarované asymetrické lopatky. To pomáha odstraňovať škvrny bez námahy a bez pridania špeciálnych čistiacich prostriedkov.

Lindner Hotels & Resorts 

Atraktívne obchodné priestory, očarujúce kúpele a wellness alebo sofistikované golfové a športové hotely. Lindner Hotels & Resorts sú tak rozmanití, ako požiadavky ich hostí. Servis – priateľský a jednoduchý. Koncept – zmena z normy a inovácie. Môžete si byť istí, že tam, kde sa taký veľký dôraz kladie na kvalitu, má svoje špeciálne miesto aj nemecký čistiaci prostriedok číslo 1. Prečo sa neubytovať v hoteli Lindner a nespresvedčiť sa na vlastné oči?!