Skip to Content

Naše zložky

Každý výrobok je špeciálne navrhnutý tak, aby vyhovoval rôznym potrebám, líšia sa aj ich jednotlivé zložky.

Značka Persil neúnavne pracuje na tom, aby vám a vašej rodine poskytovala tie najlepšie a najmodernejšie technológie pre vynikajúco čistú bielizeň. Keďže každý výrobok je špeciálne navrhnutý tak, aby vyhovoval rôznym potrebám, líšia sa aj ich jednotlivé zložky.

Každá zložka bola starostlivo vybraná, aby poskytovala najlepší výkon a súčasne zabezpečila znášanlivosť s pokožkou a vyhovovala životnému prostrediu. Zistite viac o zložkách Persilu – vyberte si zo zoznamu nižšie.

 • obrázok škvrny

  Povrchovo aktívne látky

 • Obrázok škvrny

  Enzýmy

 • Obrázok košile

  Polyméry

 • Obrázok ženy

  Vonné látky

 • Zaujímavosti

  Konzervačné látky

Henkel sa už dlhé roky zaväzuje ponúkať len výrobky, ktoré sú prísne chránené a vyhovujú zdravotným požiadavkám a životnému prostrediu. Do našich výrobkov Persil sa používajú len zložky, ktoré sú v súlade so všetkými zákonnými požiadavkami EÚ a boli podrobené rozsiahlym testom týkajúcim sa zdravotných požiadaviek. Viac informácií o bezpečnosti výrobkov nájdete tu:

https://www.henkel.com/sustainability/positions/product-safety

Viac informácií o našom tvrdení môžete získať aj na tejto webovej lokalite: Naše pracie a čistiace prostriedky sa netestujú na zvieratách   

https://www.henkel.sk/znacky-a-obchodne-divizie/laundry-and-home-care/testovanie-na-zvieratach

Informácie o mikroplastoch nájdete tu:

https://www.henkel.com/sustainability/positions/microplastics

Nájdite dokonalý výrobok pre vaše potreby

 • náš prací prostriedok vhodný pre alergikov tou správnou voľbou pre vašu bielizeň!

  Citlivá pokožka

  Gél Persil Sensitive -bol vyvinutý pre ľudí s citlivou pokožkou. Receptúry tohto výrobku , ktoré sú mimoriadne znášanlivé s pokožkou, obsahujú špeciálne vyvinuté vonné látky vhodné pre alergikov a neobsahujú žiadne farbivá.

 • Hygienicky čistá bielizeň

  Hygienická čistota

  Po celé generácie s nadšením inovujeme pre dokonalosť vašej bielizne. Čistá bielizeň prispieva k zdravému prostrediu pre vás a vašu rodinu. Výrobky Persil s technológiou Deep Clean vám zaručia hygienicky čistú bielizeň, ktorú chcete dosiahnuť.