Skip to Content

Citlivá pokožka

Ste vy alebo niekto z vašich blízkych náchylný na citlivú pokožku? Potom je náš prací prostriedok vhodný pre alergikov tou správnou voľbou pre vašu bielizeň!

náš prací prostriedok vhodný pre alergikov tou správnou voľbou pre vašu bielizeň!

Máte vy alebo niekto z vašej rodiny citlivú pokožku? Potom je tou správnou voľbou pre vašu bielizeň náš prací prášok vhodný pre alergikov! Už v roku 2009 bol Persil Sensitive prvým pracím prostriedkom na svete, ktorý získal ocenenie Európskeho centra pre výskum alergií (ECARF) ako prací prostriedok vhodný pre alergikov. Persil Sensitive obsahuje špeciálne vyvinuté vonné látky vhodné pre alergikov a neobsahuje žiadne farbivá.

Tu nájdete viac informácií

Persil gel Sensitive je ideálny na farebnú bielizeň.

Nájdite dokonalý výrobok pre vaše potreby

  • Naše certifikáty

    Naše certifikáty

    Henkel je priekopníkom vo vývoji ekologických pracích prostriedkov a ako prvá spoločnosť podpísala v roku 2005 „Chartu A.I.S.E. pre udržateľné umývanie a čistenie“. Spoločnosti, ktoré sa pripoja k tejto iniciatíve medzinárodného združenia v oblasti prania a starostlivosti o domácnosť, sa zaväzujú neustále zlepšovať svoje procesy a každoročne podávať správy o dosiahnutom hospodárskom, environmentálnom a sociálnom pokroku na základe stanovených kľúčových číselných údajov.

  • Hygienicky čistá bielizeň

    Hygienická čistota

    Po celé generácie s nadšením inovujeme pre dokonalosť vašej bielizne. Čistá bielizeň prispieva k zdravému prostrediu pre vás a vašu rodinu. Výrobky Persil s technológiou Deep Clean vám zaručia hygienicky čistú bielizeň, ktorú chcete dosiahnuť.