Zaujímavosti

Loading...

Povrchovo aktívne látky sú hlavnými zložkami väčšiny pracích a čistiacich prostriedkov. Odstraňujú z odevov škvrny a nečistoty a zabezpečujú, aby sa odstránili spolu s vodou na pranie.

Viac o povrchovo aktívnych látkach Persil

Vo výrobkoch značky Persil sa používajú dve skupiny povrchovo aktívnych látok:

 

Aniónové povrchovo aktívne látky

Účinné pri čistení mastných škvŕn a pri znečistení olejom a blatom

 

Neiónové povrchovo aktívne látky

Vynikajúce pri odstraňovaní najodolnejšej mastnoty

Ako používame povrchovo aktívne látky?  

Loading...

Pre žiarivú čistotu, ktorá vydrží: Persil používa povrchovo aktívne látky na zabezpečenie tých najlepších výsledkov prania, aké očakávate od pracieho prostriedku, ktorému dôverujete. Všetky naše povrchovo aktívne látky sú úplne biologicky rozložiteľné.

Povrchovo aktívne látky môžu byť na báze ropy alebo prírodného pôvodu (napr. olej z palmových jadier). Ak sa ako základ použije olej z palmových jadier, zabezpečíme, aby sa tento olej do konca roku 2020 pestoval udržateľne podľa modelu hmotnostnej bilancie RSPO ako súčasť nášho záväzku k čistejšej planéte. 

Nájdite dokonalý výrobok pre vaše potreby

Citlivá pokožka

Gél Persil Sensitive a Sensitive Megaperls boli vyvinuté pre ľudí s citlivou pokožkou. Receptúry týchto výrobkov, ktoré sú mimoriadne znášanlivé s pokožkou, obsahujú špeciálne vyvinuté vonné látky vhodné pre alergikov a neobsahujú žiadne farbivá.

Hygienická čistota

Čistá bielizeň prispieva k zdravému prostrediu pre vás a vašu rodinu. Naše výrobky Persil s technológiou hĺbkového čistenia udržia vašu bielizeň hygienicky čistú.