Zaujímavosti

Zaujímavosti
Loading...

Povrchovo aktívne látky sú hlavnými zložkami väčšiny pracích a čistiacich prostriedkov. Odstraňujú z odevov škvrny a nečistoty a zabezpečujú, aby sa odstránili spolu s vodou na pranie.

Viac o povrchovo aktívnych látkach Persil

Vo výrobkoch značky Persil sa používajú dve skupiny povrchovo aktívnych látok:

 

Aniónové povrchovo aktívne látky

Účinné pri čistení mastných škvŕn a pri znečistení olejom a blatom

 

Neiónové povrchovo aktívne látky

Vynikajúce pri odstraňovaní najodolnejšej mastnoty

Ako používame povrchovo aktívne látky?  

Ako používame povrchovo aktívne látky?
Loading...

Pre žiarivú čistotu, ktorá vydrží: Persil používa povrchovo aktívne látky na zabezpečenie tých najlepších výsledkov prania, aké očakávate od pracieho prostriedku, ktorému dôverujete. Všetky naše povrchovo aktívne látky sú úplne biologicky rozložiteľné.

 

Povrchovo aktívne látky môžu byť na báze ropy alebo prírodného pôvodu (napr. olej z palmových jadier). Ak je ako základ použitý olej z palmových jadier, spoločnosť Henkel v rámci svojej stratégie udržateľnosti uisťuje, že do roku 2025 bude 100% tohto oleja pochádzať z udržateľných pestovaných (tu by viac sedelo: udržateľne pestovaných) zdrojov v súlade s modelom RSPO´S Mass Balance. Od roku 2020 pochádza až 90% tohto oleja práve z certifikovaného udržateľného pestovania.

Nájdite dokonalý výrobok pre vaše potreby

Citlivá pokožka

Gél Persil Sensitive a Sensitive Megaperls boli vyvinuté pre ľudí s citlivou pokožkou. Receptúry týchto výrobkov, ktoré sú mimoriadne znášanlivé s pokožkou, obsahujú špeciálne vyvinuté vonné látky vhodné pre alergikov a neobsahujú žiadne farbivá.

Hygienická čistota

Čistá bielizeň prispieva k zdravému prostrediu pre vás a vašu rodinu. Naše výrobky Persil s technológiou hĺbkového čistenia udržia vašu bielizeň hygienicky čistú.