Značka Persil neúnavne pracuje na tom, aby vám a vašej rodine poskytovala tie najlepšie a najmodernejšie technológie pre vynikajúco čistú bielizeň. Keďže každý výrobok je špeciálne navrhnutý tak, aby vyhovoval rôznym potrebám, líšia sa aj ich jednotlivé zložky.

 

Každá zložka bola starostlivo vybraná, aby poskytovala najlepší výkon a súčasne zabezpečila znášanlivosť s pokožkou a vyhovovala životnému prostrediu. Zistite viac o zložkách Persilu – vyberte si zo zoznamu nižšie.

Henkel sa už dlhé roky zaväzuje ponúkať len výrobky, ktoré sú prísne chránené a vyhovujú zdravotným požiadavkám a životnému prostrediu. Do našich výrobkov Persil sa používajú len zložky, ktoré sú v súlade so všetkými zákonnými požiadavkami EÚ a boli podrobené rozsiahlym testom týkajúcim sa zdravotných požiadaviek. Viac informácií o bezpečnosti výrobkov nájdete tu:

https://www.henkel.com/sustainability/positions/product-safety

 

Viac informácií o našom tvrdení môžete získať aj na tejto webovej lokalite: Naše pracie a čistiace prostriedky sa netestujú na zvieratách   

https://www.henkel.sk/znacky-a-obchodne-divizie/laundry-and-home-care/testovanie-na-zvieratach

 

Informácie o mikroplastoch nájdete tu:

https://www.henkel.com/sustainability/positions/microplastics

Nájdite dokonalý výrobok pre vaše potreby

Citlivá pokožka

Gél Persil Sensitive a Sensitive Megaperls boli vyvinuté pre ľudí s citlivou pokožkou. Receptúry týchto výrobkov, ktoré sú mimoriadne znášanlivé s pokožkou, obsahujú špeciálne vyvinuté vonné látky vhodné pre alergikov a neobsahujú žiadne farbivá.

Hygienická čistota

Čistá bielizeň prispieva k zdravému prostrediu pre vás a vašu rodinu. Naše výrobky Persil s technológiou hĺbkového čistenia udržia vašu bielizeň hygienicky čistú.