Máte vy alebo niekto z vašej rodiny citlivú pokožku? Potom je tou správnou voľbou pre vašu bielizeň náš prací prášok vhodný pre alergikov! Už v roku 2009 bol Persil Sensitive prvým pracím prostriedkom na svete, ktorý získal ocenenie Európskeho centra pre výskum alergií (ECARF) ako prací prostriedok vhodný pre alergikov. Persil Sensitive obsahuje špeciálne vyvinuté vonné látky vhodné pre alergikov a neobsahuje žiadne farbivá.

 

Tu nájdete viac informácií

 

Persil gel Sensitive je ideálny na farebnú bielizeň.

Nájdite dokonalý výrobok pre vaše potreby

Naše certifikáty

Henkel je priekopníkom vo vývoji ekologických pracích prostriedkov a ako prvá spoločnosť podpísala v roku 2005 „Chartu A.I.S.E. pre udržateľné umývanie a čistenie“. Spoločnosti, ktoré sa pripoja k tejto iniciatíve medzinárodného združenia v oblasti prania a starostlivosti o domácnosť, sa zaväzujú neustále zlepšovať svoje procesy a každoročne podávať správy o dosiahnutom hospodárskom, environmentálnom a sociálnom pokroku na základe stanovených kľúčových číselných údajov.

Hygienická čistota

Čistá bielizeň prispieva k zdravému prostrediu pre vás a vašu rodinu. Naše výrobky Persil s technológiou hĺbkového čistenia udržia vašu bielizeň hygienicky čistú.