Zaujímavosti

Zaujímavosti
Loading...

V tekutých výrobkoch konzervačné látky zaisťujú, aby receptúry boli stabilné. Bez konzervačných látok môžu výrobky začať nepríjemne zapáchať alebo sa v nich môžu začať množiť baktérie. Konzervačné látky, ktoré sa pridávajú do pracích a čistiacich prostriedkov, sa uvádzajú na obale  bez ohľadu na ich koncentráciu, v súlade s nariadením EÚ o detergentoch. Ľudia so známou alergiou by tak mali mať možnosť vyhnúť sa pri nákupe výrobkom obsahujúcim túto látku.

Ako používame konzervačné látky?

Ako používame konzervačné látky?
Loading...

Konzervačné látky používame v géli Persil, no len veľmi opatrne a v nevyhnutnom množstve.

 

Snažíme sa tak čo najviac vyhnúť konzervačným látkam, ak možno konzerváciu dosiahnuť pomocou iných zložiek. Pri použití sa gél Persil zriedi veľkým množstvom vody.

Nájdite dokonalý výrobok pre vaše potreby

Citlivá pokožka

Gél Persil Sensitive a Sensitive Megaperls boli vyvinuté pre ľudí s citlivou pokožkou. Receptúry týchto výrobkov, ktoré sú mimoriadne znášanlivé s pokožkou, obsahujú špeciálne vyvinuté vonné látky vhodné pre alergikov a neobsahujú žiadne farbivá.

Hygienická čistota

Čistá bielizeň prispieva k zdravému prostrediu pre vás a vašu rodinu. Naše výrobky Persil s technológiou hĺbkového čistenia udržia vašu bielizeň hygienicky čistú.