Po celé generácie s nadšením vyvíjame inovácie so špičkovým výkonom pre vašu bielizeň. Zaväzujeme sa, že budeme prispievať k čistejšej planéte tým, že vám budeme poskytovať výrobky, ktoré sú bezpečné pre vás, pre vašu rodinu aj pre životné prostredie, a s ktorými dosiahnete pri praní dokonalé výsledky.

 

  • Naše receptúry neustále vyvíjame, aby poskytovali ešte lepší výkon pri nízkych teplotách. Pomáhame tak šetriť energiu a znižovať environmentálnu stopu.
  • Neustále vyvíjame zložky našich výrobkov, aby sme zlepšili ich odbúrateľnosť a chránili prírodu.

 

V súčasnosti sú už všetky obaly od výrobkov Persil pri správnej likvidácii úplne recyklovateľné. Usilujeme sa tiež o to, aby sme v nasledujúcich rokoch zvýšili podiel recyklovaného plastu v našich obaloch a používali aj bioplasty.

 

Persil: Zodpovedné inovácie pre vás a životné prostredie. Pre čistejšiu planétu krok za krokom.

01.

Naše zložky

02.

Naše obaly

03.

Naša výroba

04.

Váš prínos

Aby bola naša planéta čistejšia

Naše certifikáty

Henkel je priekopníkom vo vývoji ekologických pracích prostriedkov a ako prvá spoločnosť podpísala v roku 2005 „Chartu A.I.S.E. pre udržateľné umývanie a čistenie“. Spoločnosti, ktoré sa pripoja k tejto iniciatíve medzinárodného združenia v oblasti prania a starostlivosti o domácnosť, sa zaväzujú neustále zlepšovať svoje procesy a každoročne podávať správy o dosiahnutom hospodárskom, environmentálnom a sociálnom pokroku na základe stanovených kľúčových číselných údajov.

Citlivá pokožka

Gél Persil Sensitive -bol vyvinutý pre ľudí s citlivou pokožkou. Receptúry tohto výrobku , ktoré sú mimoriadne znášanlivé s pokožkou, obsahujú špeciálne vyvinuté vonné látky vhodné pre alergikov a neobsahujú žiadne farbivá.

Hygienická čistota

Po celé generácie s nadšením inovujeme pre dokonalosť vašej bielizne. Čistá bielizeň prispieva k zdravému prostrediu pre vás a vašu rodinu. Výrobky Persil s technológiou Deep Clean vám zaručia hygienicky čistú bielizeň, ktorú chcete dosiahnuť.

chceme prinášať nové riešenia v záujme udržateľného rozvoja a zodpovedne a s hospodárskym úspechom rozvíjať naše podnikanie.
Loading...

Zodpovednosť Henkel

Ako priekopník v oblasti udržateľnosti chceme prinášať nové riešenia v záujme udržateľného rozvoja a zodpovedne a s hospodárskym úspechom rozvíjať naše podnikanie. Zahŕňa to všetky činnosti našej spoločnosti – v celom hodnotovom reťazci.